تجلیل از برگزیدگان پنجمین دوره جشنواره قرآنی

در طی مراسمی از برگزیدگان پنجمین جشنواره قرآنی ایران خودرو خراسان تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی ایران خودرو خراسان، در آیینی که با حضور مدیریت عامل و مدیر واحدهای منابع انسانی، حراست و سالن بدنه سازی برگزار شد از ۶۱  برگزیده پنجمین جشنواره قرآنی با اهدای لوح تقدیر وهدیه قدردانی شد.
در این مراسم ابتدا دبیر جشنواره در خصوص سطح کیفی و کمی برگزاری پنجمین جشنواره بزرگ قرآنی شرکت توضیحاتی ارایه داد. وی ارتقای سطح مسابقات، افزایش تعداد شرکت کنندگان و افزایش تعداد مقام های کسب شده همکاران در مسابقات قرآنی  گروه صنعتی را مرهون حمایت های مدیریت عامل از بسط و اشاعه فرهنگ قرآنی در بین خانواده ایران خودرو خراسان دانست.
در ادامه مدیرعامل شرکت ایران خودرو خراسان ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمعی که همگی با قرآن مانوس هستند گفت: قرآن می تواند تاثیرات مثبت و خوبی بر روی اشخاص جامعه داشته باشد و وجدان ها را بیدار سازد.
مهندس زاهدی فرد افزود: برگزاری این مسابقات باعث برکت در شرکت و خانواده همکاران می شود. افرادی مثل شما که با قرآن الفت خاصی پیدا کرده اید، قطعا زندگی پربرکتی خواهید داشت. از شما می خواهم خصلت های نیکی که در وجودتان به برکت قرآن تبلور یافته است را به سایر همکاران منتقل کنید.
در پایان این مراسم نیز به پاس قدردانی از توجه و حمایت های مستمر مدیرعامل در برگزاری مستمر جشنواره قرآنی و تاکید ایشان بر بسط فرهنگ قرآنی، از طرف تمامی شرکت کنندگان لوح تقدیر و هدیه ای به وی اهدا گردید.

 لازم به ذکر است پنجمین جشنواره بزرگ قرآنی خانواده بزرگ ایران خودرو خراسان در آذرماه سال جاری با حضور بیش از ۳۰۰ شرکت کننده از بین همکاران و خانواده های آنان ، در ۶ رشته و با حضور داوران مطرح کشوری در شرکت ایران خودرو خراسان برگزار شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EnglishIran