افزایش ستاره کیفی محصولات در سال۹۹

ایکوپرس- بیژن زاهدی فرد گفت: سایت ایران خودرو خراسان با توجه به تجربه تولید محصولات مختلف، دارای زیرساخت های فنی و مهندسی مناسبی برای تولید خودروهای جدید سدان و SUV است.
وی با بیان این که ایران‌خودرو خراسان در سال های اخیر شرایط مناسبی برای افزایش تیراژ تولید پژو ۴۰۵ ایجاد کرده تصریح کرد: این سایت تولیدی موفق شد با ارتقای کیفیت این خودرو کارنامه مطلوبی را ارایه کند اما ضرورت اجرای استاندارد یورو ۵ سبب جایگزینی خط تولید این محصول با خودروی پژو پارس شد.
مدیرعامل ایران خودرو خراسان خاطرنشان کرد: در سال جاری تولید هفتاد هزار پژو ۴۰۵ اس.ال.ایکس با موتور تی.یو.۵ در دستور کار قرار دارد که افزون بر آن ۴۰ هزار خودروی پارس نیز تولید خواهد شد. تولید ۲۰هزار دستگاه هایما از مدل های اس ۵ و اس ۷ نیز پیش بینی شده است.
وی از افزایش تعداد تولید روزانه پژو پارس از ۵۰ به ۲۰۰ دستگاه در سال جاری خبر داد و افزود: ایجاد زیر ساخت های لازم برای تولید خودروهای جدید شاسی بلند از سوی معاونت مهندسی گروه صنعتی ایران خودرو در ایران خودرو خراسان در دستور کار قرار دارد.
وی ارتقای ستاره های کیفیت محصولات این سایت تولیدی را از دیگر برنامه های توسعه ای برشمرد و گفت: ارتقای هایما اس۵ به چهار ستاره و اس۷ به پنج ستاره در سال جاری برنامه ریزی شده است.
زاهدی فرد تولید و تامین ۲۵ درصد از نیاز بازار به خودروی شاسی بلند در سایت ایران خودرو خراسان را از اهداف پیش روی این شرکت دانست و تصریح کرد: این شرکت قادر به تولید روزانه ۱۲۰دستگاه هایما است که در ماه های پایانی امسال به رقم ۲۴۰ دستگاه افزایش خواهد یافت. این عدد در سال ۹۳ تنها ۸ دستگاه بود. درحال حاضر سالن رنگ مخصوص خودروهای شاسی بلند نیز در این شرکت راه اندازی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EnglishIran