گزارش سومین روز ازسومین جشنواره ورزش گروه صنعتی؛ جام هایما

مسابقات سومین روز از سومین جشنواره ورزشی گروه صنعتی ایران خودرو، جام هایما، که در شرکت ایران خودرو خراسان در حال برگزاری است ، در رشته های فوتسال، شطرنج، بدمینتون ودارت پی گیری شد.
به گزارش روابط عمومی ایران خودرو خراسان، این مسابقات در روز شنبه ، ۲۸ بهمن ماه، با انجام دو بازی فوتسال دنبال شد. در این بازی ها ابتدا تیم مهرکام پارس موفق شد با نتیجه ۴ بر ۳ تیم تعاونی خاص را شکست دهد. در بازی دوم دو تیم قدرتمند ایران خودرو تهران و ایران خودرو خراسان رو درروی هم قرار گرفتند که در یک بازی دیدنی و جذاب ، تیم ایران خودرو خراسان توانست با نتیجه ۴ بر ۲ تیم قدرتمند ایران خودرو را شکست دهد.       
نتایج نهایی مسابقات دارت نیز از این قرار است : نفر اول آقای اصغر ناصری از تام ایران خودرو، نفر دوم سید محمد موسوی از ایران خودرو خراسان ، نفر سوم مرتضی بهشتی از ایران خودرو خراسان و نفر چهارم حجت قاسم آبادی از ایران خودرو خراسان.
نتایج نهایی مسابقات بدمینتون از این قرار است: مقام اول حسین رحمانی از ایران خودرو تهران، مقام دوم سید عبدا… هاشمی از ایران خودرو تهران و مقام سوم امیر محمد صیانت از ایرن خودرو خراسان.
این مسابقات در روز یکشنبه ۲۹ بهمن ماه در رشته های فوتبال روی میز، تنیس روی میز و ادامه مسابقات شطرنج و فوتسال دنبال خواهد شد و در همین روز مراسم اختتامیه مسابقات سومین دوره جام هایما نیز برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EnglishIran