هم زمان با روز ملی حمل و نقل و رانندگان انجام شد؛برگزاری مراسم تقدیر از برترین های حوزه حمل و نقل در شرکت ایران خودرو خراسان

به مناسبت «روز ملی حمل و نقل و رانندگان» طی مراسمی در محل شرکت ایران خودرو خراسان از تلاشگران عرصه حمل و نقل این شرکت تقدیر به عمل آمد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ایران خودرو خراسان، روز شنبه مورخ ۲۶ آذر ماه(۱۴۰۱) مراسم گرامیداشتی در شرکت ایران خودرو خراسان با حضور مدیرعامل، رئیس پلیس راه ملک آباد، مدیرعامل شرکت تعاونی فنی و مهندسی، جمعی از مدیران و تعدادی از رانندگان و سفیران ناوگان حمل و نقل شرکت ایران خودرو خراسان برگزار شد.
مدیرعامل شرکت ایران خودرو خراسان در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای پلیس راه ملک آباد و تبریک روز حمل و نقل و رانندگان به تلاشگران این حوزه و ، رشد اقتصادی هر کشوری را در گرو توسعه و پویایی صنعت حمل و نقل آن کشور دانست و گفت: این صنعت دربرگیرنده فعالیت‌هایی است که به شکلی گسترده در تمامی زمینه‌های تولید، توزیع و مصرف کالا و خدمات جریان داشته و در مجموعه فعالیت‌های اقتصادی نقش غیرقابل انکاری برعهده دارد.
بیژن زاهدی فرد یکی از شاخص های مهم توسعه یافتگی را رشد و توسعه صنعت حمل و نقل دانست و اظهار داشت: رفع دغدغه های قشر پرتلاش رانندگان و ارتقاء بیش از پیش فرهنگ رانندگی در سطح جامعه از دیگر نیازمندی های توسعه این صنعت است.
وی در انتها با اشاره به موقعيت و جایگاه استراتژیک کشور افزود: جایگاه ما در منطقه به نوعی است که باید همواره برنامه ریزی و توجه ویژه ای به بحث حمل و نقل داشته باشیم و با رونق این صنعت در کشور باعث ایجاد اشتغال و درآمدزایی باشیم.
فرمانده پلیس راه مُلک آباد نیز در سخنانی به تاریخچه روز حمل و نقل اشاره کرد و گفت: این روز یادآور صدور فرمان امام راحل «ره» در زمینه اعزام ناوگان خودروهای حمل بار به بنادر جنوبی برای تخلیه کالاهای وارداتی از مبادی دریایی کشور است و هدف آن آگاه‌سازی جامعه از نقش و جایگاه بخش حمل و نقل در اقتصاد ایران است.
سرهنگ سعیدی فعالیت های پلیس راه را در جهت تامین امنیت و آسایش خیال رانندگان در حین سفر عنوان کرد و اظهار داشت : بخش عمده ای از عبور و مرور جاده ای در حوزه اتوبوس های بین شهری و حمل بار در حوزه فرماندهی پلیس راه ملک آباد مربوط به ناوگان ایاب و ذهاب کارکنان و تریلرهای حمل قطعات و محصولات شرکت ایران خودرو خراسان است.
وی افزود: براساس آمارهای چند سال اخیر ما، با توجه به این حجم ترددهای جاده ای کمترین حادثه جاده ای در این حوزه مربوط به ناوگان حمل و نقل این شرکت بوده است و این نشان از اهمیت ویژه و تلاش های مدیران و مسوولان این شرکت برای حفظ امنیت و سلامت کارکنان است.
گفتنی است شرکت تعاونی فنی و مهندسی کارکنان ایران خودرو خراسان با افتتاح شرکت حمل و نقل آرمان سیر بینالود امور ایاب و ذهاب کارکنان ایران خودرو خراسان را عهده دار شده است و با تامین وسایل نقلیه عمومی با کیفیت باعث افزایش ارائه خدمات به کارکنان شده است. در همین راستا حسین پروانه حسینی مدیرعامل شرکت تعاونی فنی و مهندسی در این جلسه به ارائه گزارشی از عملکرد شرکت آرمان سیر بینالود پرداخت.
وی در ابتدا ضمن تقدیر از تلاش همکارانش در ارائه خدمات ایاب و ذهاب تاسیس شرکت آرمان سیر بینالود را در جهت بهبود خدمت رسانی به کارکنان عنوان کرد و گفت: تاکنون توانسته ایم با خرید ۸ دستگاه اتوبوس با کیفیت، زمینه افزایش امنیت کارکنان را در مسیر فراهم سازیم.
حسین پروانه افزود: ماهیانه ۷ هزار تردد اتوبوس از شهر های مشهد و نیشابور به سمت کارخانه انجام می پذیرد که با تامین رانندگان متعهد و ماهر توانسته ایم کمترین میزان خسارت جاده ای را در استان داشته باشیم.
در پایان مراسم نیز با اهدای لوح و هدایایی از رانندگان برتر اتوبوس ها، خودرو های سواری و سفیران نمونه ناوگان ایاب و ذهاب کارکنان تقدیر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EnglishIran