نخستین بدنه خودروی M5 در ایران خودرو خراسان رنگ شد

در راستای ایجاد زیرساخت های لازم جهت تولید محصولات شرکت هایما در ایران خودرو خراسان، نخستین بدنه خودروی سدان هایما  m5 رنگ شد.

به گزارش روابط عمومی ایران خودرو خراسان، مسئول انتقال تکنولوژی رنگ واحد مهندسی و برند ایران خودرو خراسان با اعلام این خبر گفت:  پس از تحویل دو بدنه مربوط به خودرویm5  به واحد مهندسی و برند جهت تست درسالن های تولیدی، تیمی متشکل از همکاران واحد مهندسی و برند و واحد رنگ تشکیل و نسبت به ساخت سریع اسکید موقت تاپ کوت برای بدنه های مذکور اقدام شد.

ابراهیمی کیا افزود: از دو بدنه مذکور، یک بدنه به منظور آماده سازی خط مونتاژ باید رنگ آمیزی شود و بدنه دوم نیز به منظور ساخت اسکید چند کاره تاپ کوت ، عبور از خط رنگ رویه ، تغییرات هنگرهای  UBSو همچنین تنظیمات ربات ها در سالن رنگ بافر گردد .

وی در پایان اظهار داشت: دراین راستا بدنه  اول بعد از هماهنگی های لازم ، تهیه رنگ و استخراج فرآیندهای رنگ رویه در سالن رنگ دوشرکت ایران خودرو خراسان  با همت همکاران واحد رنگ و تحت نظارت واحد مهندسی و برند، رنگ آمیزی گردید .

لازم به ذکر است شرکت ایران خودرو خراسان همکاری خود با شرکت هایما را از سال ۱۳۹۳ با تولید محصولاتی نظیر هایما s7 دو لیتری و هایما s7 توربو شارژ  و هم چنین هایما s5 آغاز کرده است و در نظر دارد محصول جدیدی دیگر از این شرکت را تولید نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EnglishIran