مدیر پروژه تولید خودرو آریسان ۲ در آغاز مرحله تولید آفلاین مطرح کرد: آریسان ۲ رضایت مشتریان را جلب خواهد کرد

با حضور مدیر پروژه آریسان ۲ و اعضای این پروژه از واحد های مهندسی محصول، کیفیت و صنعتی سازی، مرحله تولید آفلاین خودرو آریسان ۲، در خط مونتاژ ایران خودرو خراسان آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ایران خودرو خراسان، در این مرحله از پروژه تعداد ۸ دستگاه از خودرو آریسان ۲ در خط اصلی، تولید می شود تا ضمن جانمایی بهینه قطعات در کنار خطوط تولید، اپراتورهای تولید نیز با نحوه مونتاژ قطعات آشنا شوند.
غلامحسین اخلاقی مدیر پروژه تولید خودرو آریسان ۲ در گروه صنعتی ایران خودرو در این خصوص گفت: مدتی است گروه صنعتی ایران خودرو در بخش خودروهای کار، خلاء هایی را در بازار احساس می کند. شرکت ایران خودرو از این رو مصمم شد برای حفظ سهم خود در بازار و رضایت مشتریان، نمونه جدید و تقویت شده آریسان را طراحی و وارد بازار کند. امروز شاهد تولید آفلاین این محصول با نام تجاری آریسان ۲ در شرکت ایران خودرو خراسان هستیم.
وی با اشاره به آغاز تولید آفلاین آریسان ۲ در ایران خودرو خراسان عنوان کرد: در این مرحله تعداد محدودی از این محصول جهت انجام تست های مورد نیاز سازمان ملی استاندارد و رسیدن به اهداف کیفی مورد نظر تولید خواهد شد.
اخلاقی اظهار امیدواری کرد تا پایان سال جاری به اهداف کیفی تعیین شده دست یافته و به آمادگی لازم جهت تولید انبوه برسیم.
مدیر پروژه آریسان ۲ در ارتباط با کیفیت فنی این خودرو با اشاره به تقویت موتور و کاهش مصرف سوخت این خودرو خاطر نشان کرد: این نوید را می دهیم که خودرو آریسان ۲ می تواند رضایت مشتریان را جلب کند.
شایان ذکر است: این خودرو مجهز به موتور گازسوز و بروز شدهXU7P است که استاندارد EURO5 را کسب کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EnglishIran