صادرات قطعات خودرو برای اولین بار از سایت ایران خودرو خراسان

ایران خودرو خراسان در راستای سیاست های کلان گروه صنعتی ایران خودرو در زمینه ارزآوری، صادرات قطعات خودرو به خارج کشور را آغاز نمود.

علی جاودانی حلاج در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی ایران خودرو خراسان ضمن اعلام این مطلب افزود:برای اولین بار قطعات ۴۰۵ slx به مقصد سایت نفت چاله آذربایجان صادر می شود. در فاز اول تعداد ۱۹۲ دستگاه ۴۰۵ به صورت بدنه خام و قطعه در تاریخ ۱۲ آذرماه صادر می گردد که در صورت فروش این خودرو در آذربایجان این تعداد به ۲۵۰۰۰ دستگاه خواهد رسید.

وی درادامه افزود: با توجه به حساسیت کار، بسته بندی قطعات صادراتی در فاز اول ، زیر نظر همکاران از قسمت بسته بندی واحد لجستیک ایران خودرو صورت می پذیرد و با آموزش و فراگیری این فرآیند، در مراحل بعدی  بسته بندی و ارسال  به صورت مستقل توسط همکاران  در سایت خراسان انجام می شود

مسئول قسمت مهندسی لجستیک  به مزایای صادرات به صورت CKD اشاره کرد و گفت: ایجاد اشتغال، بهبود شرایط، درآمدزایی، برندسازی و تقویت عمق نفوذ گروه صنعتی ایران خودرو در منطقه و آسیای میانه از مزایای صادرات قطعه توسط ایران خودرو خراسان می باشد.

2 دیدگاه ها

  1. احمدی گفت:

    سلام عزیزان خسته نباشید،در حال حاضر بنده به لیل عدم انتقال خودروی slx به نمایندگی وعدم تحویل هر روز شرمنده همسرم می شوم به این خاطر که خودروی خود را جهت تکمیل وجه فروخته بدون خودرو هستم با توجه به سرمای هوا خواهشمندم نسبت به انتقال وحمل خودرو اقدام کنید.
    هر موقع با نمایندگی تماس گرفتم گفتند از خراسان باید بیاد.
    تو روخدا همسرم سرما براش خوب نیست.شماره بدنه kk231159

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EnglishIran