درپنجمین همایش نشان تجاری استان؛ ایران خودرو خراسان به عنوان برند برترمعرفی شد

در پنجمین همایش نشان تجاری (برندینگ) که در روزهای ۲۵ و ۲۶ مردادماه در ساختمان ساپکوی مشهد برگزار شد، شرکت ایران خودرو خراسان به عنوان یکی از برندهای برتر استان در صنعت معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی ایران خودرو خراسان، این همایش با رویکرد نقش برند در توسعه کسب و کار، به همت انجمن مدیران صنایع خراسان و با همکاری اتاق بازرگانی مشهد، تشکل های وابسته به اتاق، اتاق اصناف، شرکت شهرک های صنعتی و حمایت و نظارت استانداری و سازمان صنعت و معدن و تجارت برگزار شد. 
در این همایش نشان تجاری محور اصلی برپایه نقش برندها در توسعه فضای کسب و کار برندهای موفق، مدیریت دانش و سرمایه فکری و نقش آن در توسعه کسب وکار،رازهای موفقیت برندهای بین المللی (انتقال تجربه)، ارایه تجربه کار در بازار ایران درخصوص کالاهای مصرفی و.. به صورت تخصصی توسط اساتید برتر علمی کشور پرداخته شد.  
در پنجمین همایش نشان تجاری از تعداد ۵۱ واحد شرکت کننده در بخش صنایع، ۱۶ واحد برتر و از تعداد ۲۶ واحد شرکت کننده در بخش اصناف، ۵ واحد برتر معرفی شدند و هدایا و نشانت برتر همایش نیز به شرکت هایی تعلق گرفت که پنج سال پیاپی به عنوان برند برترشناخته شده بودند. در این راستا شرکت ایران خودرو خراسان نیز با پنج سال  پیاپی کسب افتخار  به عنوان برند برتر در صنعت استان معرفی و لوح تقدیراین عنوان به مهندس زاهدی فرد، مدیریت عامل، اهداء شد.      

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EnglishIran