حضور خانواده شهدا و ایثارگر ایران خودرو در مشهد مقدس

افتخار میزبانی از خانواده شهدای دفاع مقدس و ایثارگران گروه صنعتی ایران خودرو برای چندمین سال متوالی نصیب ایران خودرو خراسان شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ایران خودرو خراسان، در راستای تکریم خانواده شهدا و ایثارگران شرکت ایران خودرو، با برنامه ریزی های انجام شده، هر سال خانواده این عزیزان در قالب کاروان زیارتی امام رضا(ع) به مشهد مقدس اعزام می شوند.
در سال جاری بیش از ۹۰ نفر از خانواده های شهدا و ایثارگر گروه صنعتی در قالب دو گروه، روزهای ۲۷ و ۲۸ آبان ماه ۹۷ وارد مشهد مقدس شدند و در فرودگاه با اهدای شاخه های گل مورد استقبال مدیران و مسوولان شرکت ایران خودرو خراسان قرار گرفتند.
در مدت حضور این عزیزان در مشهد مقدس، ضمن بهره مندی از فیوضات زیارت مرقد مطهر امام هشتم (ع) ، آیین نکوداشتی نیز به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس ، در سالن همایش های هتل محل استقرار ایشان، با حضور مدیر عامل ایران خودرو خراسان، مدیر تامین و نگهداری معاونت منابع انسانی و مسئول امور ایثارگران ایران خودرو برگزار شد.
در این مراسم پس از صحبت های آقای ناجی مسئول امور ایثارگران ایران خودرو، مهندس زاهدی فرد مدیرعامل شرکت ایران خودرو خراسان ضمن خوشامد گویی به خانواده شهدا ایران خودرو، حضور در کنار حرم مطهر آقا علی بن موسی الرضا(ع) را غنیمت دانست و با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص شهدا گفت: این فرهنگ که خیابان ها و محلات را به نام شهدا مزین و نام گذاری نمودند کار با ارزشی در جهت قدردانی از شهدا و خانواده محترم این عزیزان می باشد و یاد و خاطره آنها را همیشه در ذهن ها ماندگار می سازد.
وی در ادامه اظهار داشت: امنیت حال حاضر کشور مرهون خون شهدا و رشادت های سربازان گمنام امام زمان است، او اضافه کرد در برهه کنونی هم جنگ درسایر سنگرها از جمله اقتصاد با دشمنی که دیده نمی شود ادامه دارد و برای مقابله با آن، باید چشم ها را به دید بهتر مسلح کرد و برای مقابله با دشمنان تصمیمات درست و صحیح گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EnglishIran