تمدید گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه IMS در ایران خودرو خراسان

به گزارش روابط عمومی ایران خودرو خراسان: از سال ۱۳۹۴ سیستم مدیریت یکپارچه کیفیت، ایمنی و بهداشت شغلی، محیط زیست و انرژی در راستای ماموریت سازمان جهت توليد خودروهاي سواري با كيفيت، كسب رضايت ذينفعان و ارتقای سطح بهداشت و سلامت کارکنان و حفظ محیط زیست،در این شرکت انجام شده است.

شرکت ایران خودرو خراسان در سال جاری براساس ارزیابی صورت گرفته از سوی شرکت IMQ موفق به تمدید گواهینامه IMS برای استانداردهای ISO9001 ، ISO14001 ، و OHSAS18001 شد. براساس این استانداردها ایران خودرو خراسان ملزم به رعایت کلیه الزامات بین المللی مرتبط با محصولات و فعالیتهای خود می شود. ارتقای سطح رضایت ذی نفعان، دانش کارکنان، شناسایی، ارزیابی، حذف یا کنترل ریسک های موثر بر کیفیت، ایمنی و بهداشت شغلی و پیامدهای محیط زیستی و ایجاد محیط کاری ایمن و سالم برای کارکنان از جمله الزاماتی است که این شرکت بر اساس استانداردهای فوق می بایست به آن ملزم بوده و در جهت ارتقاء و بهبود مستمر آن ها اقدام نماید. از این رو در طی یک سال گذشته بیش از ۸۹ نفر روز در حوزه های کیفیت ، ایمنی ، محیط زیست در شرکت ممیزی انجام و اطلاعات لازم در خصوص شاخص های استانداردهای فوق جمع آوری و پایش شده است.

در همین راستا جلسات بازنگری سیستم های مدیریتی ایران خودرو خراسان بصورت سالانه و با حضور همه مدیران سازمان برگزار می شود که مصوبات این جلسه تاثیر بسزایی در نتیجه ممیزی مراقبتی شرکت IMQ به جهت تمدید گواهینامه IMS دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EnglishIran