برگزاری دوره الکترونیک خودرو در ایران خودرو خراسان

در راستای همکاری صنعت و دانشگاه، نخستین دوره تخصصی تئوری، عملی الکترونیک خودرو، بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد و شرکت ایران خودرو خراسان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی ایران خودرو خراسان، این دوره با هماهنگی قسمت آموزش واحد منابع انسانی و توسط پرسنل واحد مهندسی و برند ایران خودرو خراسان جهت دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی خودروی دانشگاه آزاد مشهد در محل شرکت ایران خودرو خراسان برگزار شد.
این دوره در سرفصل های EMS ( سیستم مدیریت موتور) TCU( سیستم مدیریت گیربکس) سیستم های کنترلی خودرو (SR- ABS- ABD- ESP- HS) ، دیاگ و عیب یابی و… تدریس و دوره های عملی آیتم های مذکور نیز برای دانشجویان دانشگاه آزاد برگزار شد.
شرکت ایران خودرو خراسان در راستای اهداف استراتژیک خود که در حوزه مسوولیت های اجتماعی نیز قرار می گیرد، در نظر دارد با توجه به تولید خودرو های جدید و ضرورت انتقال تکنولوژی آن، با برگزاری کلاس های آموزش مربیان و مهندسان(درسطوح مختلف دانشگاهی)، ضمن ارتقاء دانش خودروهای جدید در بین متخصصان دانشگاهی و انتقال این آموزش ها تا سطوح تعمیرگاه ها، موضوع کارآفرینی و توسعه خدمات خودرو را گسترش دهد. همکاری ایران خودرو خراسان با دانشگاه در قالب طرح ارتباط صنعت با دانشگاه از سال ۱۳۹۵ آغاز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EnglishIran