برترین های مسابقات ملی مهارت رانندگی لیفتراک مشخص شدند

سومین دوره مسابقات ملی مهارت رانندگی لیفتراک با محوریت شرکت ایران خودرو خراسان و همکاری گروه صنعتی ایران خودرو و سازمان فنی و حرفه ای استان خراسان رضوی در هفته کار و کارگر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ایران خودرو خراسان، به منظور توسعه قابلیت ها و ارتقاء سطح مهارتی رانندگان لیفتراک، هم زمان با هفته کار و کارگر، سومین دوره مسابقات ملی مهارت رانندگی لیفتراک روز یک شنبه مورخ ۹ اردیبهشت ماه(۱۴۰۳) با حضور تمامی شرکت کنندگان از سراسر کشور در شرکت ایران خودرو خراسان آغاز و پس از دو روز رقابت فشرده نفرات برتر مشخص شد.
مدیرعامل شرکت ایران خودرو خراسان نیز ضمن تقدیر از حضور شرکت کنندگان با اشاره به اهمیت توسعه مهارت در سطح جامعه گفت: شرکت ها و جوامع مهارت محور با دارا بودن نیروهای ماهر در انجام امور جاری خود با موفقیت بیشتری همراه می باشند از این رو در شرکت ایران خودرو خراسان سعی بر این داریم با تاکید بر توسعه مهارت های کارکنان, علاوه بر افزایش بهره وری، فضای شکوفایی استعدادها را نیز فراهم آوریم.
بیژن زاهدی فرد برگزاری این مسابقات را زمینه ساز ارتقاء و توسعه مهارت رانندگان لیفتراک عنوان کرد و افزود: جا به جایی و تامین بموقع قطعات در خطوط تولید از اهمیت بالایی در صنعت برخوردار است و افزایش مهارت رانندگان لیفتراک تاثیر مستقیم در سرعت تولید و افزایش ایمنی خطوط تولیدی دارد.
مدیرکل فنی و حرفه ای استان خراسان رضوی در حاشیه برگزاری این رقابت ها، ضمن تشکر از شرکت ایران خودرو خراسان بابت برگزاری هرچه بهتر این رقابت ها گفت: هدف اصلی از برگزاری این رقابت ها ایجاد روحیه شور و نشاط و ترویج فرهنگ مهارت آموزی می باشد.
امیر صراف در ادامه مهارت را حلقه مفقوده اشتغال عنوان کرد و افزود: سیاست های جدید آموزش فنی و حرفه ای افزایش بهره وری ابز طریق آموزش و مهارت آموزی است که با تقویت مراکز جوارکارگاهی بدنبال آن هستیم تا با همراه نمودن آموزش مداوم در حین تولید شاهد افزایش مهارت و بهره وری در صنایع استان باشیم.
گفتنی است: در این دوره از مسابقات نسبت به دوره قبل تعداد شرکت کنندگان رشد ۴۰درصدی داشتند و ۲۴۰ نفر از ۳۱ استان کشور در مرحله تئوری و آزمون کتبی شرکت کردند که ۸۸ نفر از ۸شرکت به مرحله نهایی راه یافتند. در مرحله عملی و بعد از دو روز رقابت فشرده و مهیج آقایان احمدعلی خادمی از شرکت ایران خودرو فارس، آرش چراغی از ایران خودرو کرمانشاه و حسن مظلوم از شرکت ایران خودرو خراسان به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب و هدایای خود را دریافت نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EnglishIran