ایران خودرو خراسان در جمع برترین های استان

سی و پنجمین جشنواره امتنان از کارگران نخبه و گروه های کار و واحدهای نمونه استان خراسان رضوی دوشنبه ۱۰ اردیبهشت در سالن همایش تلاش اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی ایران خودرو خراسان؛ در این آیین که با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مدیران، مسؤولان، کارفرمایان و کارگران استان برگزار شد از کارگران نمونه استان تجلیل به عمل آمد.
وزیر کار در این همایش کار و کارگر را دو عنصر پیشرفت جامعه دانست و گفت: خوشبختانه پس از یک دهه رکود وارد مرحله رشد شده ایم و با امید به خدا با مشارکت مردم شاهد رشد بیشتر و انشاالله جهش خواهیم بود.
مرتضوی میزان افزایش حقوق کارگران را قابل قبول نداست و افزود: دولت به جای مسکن‌ های مقطعی بدنبال راه حل های مناسب و دائمی است.
در این مراسم شرکت ایران خودرو خراسان برای چندمین سال به عنوان واحد نمونه استانی، آقای موسی الرضا کاشکی به عنوان کارگر نمونه و ۴ گروه کار متشکل از آقایان مرتضی زارع صفت، محمدحسن شوشتری، علیرضا شادی، احمد فهیمی، حسن گری راد، محمدرضا افشار مقدم، مجید جعفری، محسن عسگرآبادی، عبدالمجید حسين زاده، سیدمهدی مفیدی، محمدعلی غفوری و هادی ملانوروزی به عنوان گروه کارهای نمونه معرفی شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EnglishIran