افتتاح بزرگترین خط رنگ پلیمری در شرق کشور

اين خط توليد ضمن رعايت الزامات زيست محيطي يورو۴ با سرمايه‌گذاري ۱۶ ميليارد توماني با ظرفيت رنگ روزانه ۲۲۰۰ سپر راه‌اندازي شده است.
براساس تعهدات گروه صنعتي ايران خودرو در قبال محيط زيست و جلوگيري از ايجاد آلايندگي، تمامي پسماندهاي صنعتي اين واحد بازيافت مي شود.
ايجاد اين واحد رنگ سبب اشتغال‌زايي در منطقه محروم بينالود شده است.
برمبنای این گزارش، اقلام پليمري محصولات ايران خودرو خراسان شامل سپر و اقلام ريز مانند ركاب،‌ قاب آينه، دستگيره و… مستقيما توسط مهركام پارس مشهد به سايت توليدي خراسان ارسال مي‌شود. اين اقلام براي محصولات سواري و شاسي بلند ايران خودرو خراسان تهيه و ارسال مي‌شود.
توليد صندلي و داشبورد محصولات سايت خراسان بخش ديگري از فعاليت‌هاي مهركام پارس خراسان است که انتقال بخش‌هاي مونتاژ صندلي و تزريق فوم و توليد داشبورد به مهركام پارس خراسان، علاوه بر ایجاد سرمایه در گردش، هزينه‌هاي حمل این قطعه به ایران‌خودرو خراسان را به ميزان قابل توجهي كاهش داده است.
سرمايه‌گذاري‌هاي صورت گرفته برای راه‌اندازی خط رنگ پلیمری بدون استفاده از اعتبارات استاني و توسط شركت مهركام پارس صورت گرفته است که یقینا ادامه مسير آغاز شده در توسعه استان نيازمند حمايت از سوي مسئولان است.
با راه‌اندازی این خط، مهركام پارس خراسان براي ارايه خدمات رنگ به توليدكنندگان محصولات پليمري در سطح استان خراسان آمادگی دارد.
گفتني است در مراسم بهره‌برداري از خط رنگ پليمري مهركام پارس خراسان، مديران عامل شركت‌های ساپکو، گسترش سرمايه‌گذاري ايران‌خودرو، ایران‌خودرو خراسان و مهرکام پارس و نماینده مردم فریمان، سرخس، احمدآباد و رضویه در مجلس شورای اسلامی و جمعي از مديران ارشد ايران خودرو حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EnglishIran